Код: 00000040909
Артикул: 77254
Набір для піску Disney Міккі Маус з термонаклейкою 77254
- Наявність: 14
- Виробник: Tigres
-
103 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Новинка віт ТМ Tigres!
Ліцензійна серія наборів для піску Disney із зображеннями героїв улюблених мультфільмів.
Яскраві набори для піску створять малюкові чудовий настрій для літніх ігор з піском і дадуть дитині можливість будувати різні пісочні конструкції, розвиваючи при цьому фантазію і спритність ручок.
Зручне і гарне дитяче відерце з круглою ручкою, прикрашене термонаклейкою, стане в нагоді не тільки влітку, а й в будь-яку іншу пору року для перенесення кубиків, іграшок та інших предметів, які захоче малюк.
Набори для піску виготовлені з якісних і безпечних для малюка матеріалів. Вони відрізняються міцністю і стійкістю до погодних умов.
В серію входять наступні тематичні набори:
Міккі – Маус
Мінні – Маус
Крижане Серце
Софія Прекрасна
Тачки
Принцеси Дісней
Ліцензійна серія наборів для піску Disney із зображеннями героїв улюблених мультфільмів.
Яскраві набори для піску створять малюкові чудовий настрій для літніх ігор з піском і дадуть дитині можливість будувати різні пісочні конструкції, розвиваючи при цьому фантазію і спритність ручок.
Зручне і гарне дитяче відерце з круглою ручкою, прикрашене термонаклейкою, стане в нагоді не тільки влітку, а й в будь-яку іншу пору року для перенесення кубиків, іграшок та інших предметів, які захоче малюк.
Набори для піску виготовлені з якісних і безпечних для малюка матеріалів. Вони відрізняються міцністю і стійкістю до погодних умов.
В серію входять наступні тематичні набори:
Міккі – Маус
Мінні – Маус
Крижане Серце
Софія Прекрасна
Тачки
Принцеси Дісней
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.147 |
| Вага в упаковці, кг | 0.147 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відро, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Комплектація | відро, лопатка, граблі, 2 формочки |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 22х20х20 см |
| Розміри упаковки | 22х20х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0.147 |
| Возраст | від 1 року |









