Код: 00000239003
Артикул: RI09062004
Цікава математика з наліпками "Множення та ділення на RI09062004
- Наявність: 1
- Виробник: Jumbi
-
61 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Книжка зацікавить дитину у вивченні математики. Веселі та цікаві завдання допоможуть дитині навчитися швидко рахувати. Відповіді записувати не потрібно - їх можна вибрати серед наліпок. А також книжечка розвиватиме дрібну моторику малюка.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 7 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Книги |
| Висота (см) | 0,5 |
| Висота в упаковці (см) | 0,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 7 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Навчання |
| Матеріали | папір |
| Материал | папір |
| Производитель | Jumbi |
| Размер | 21х30х0,5 см |
| Розміри упаковки | 21х30х0,5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Книги |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | український |
| Возраст | від 7 років |










