Код: 00000198384
Артикул: 13616
TM CUBIKA Котик-каталка 13616
- Наявність: 7
- Виробник: CUBIKA
-
298 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
TM CUBIKA Котик-каталка
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 210 |
| Вага (кг) | 0,21 |
| Вага в упаковці, кг | 0,21 |
| Вага, г | 210 |
| Вес | 0,21 кг |
| Вид | Каталка |
| Вид іграшки | Каталка |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 17 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 17 |
| Категория товара | Іграшки-каталки |
| Матеріали | Деревина, текстильний шнурок |
| Материал | Деревина, текстильний шнурок |
| Производитель | CUBIKA |
| Размер | 17х11х8 см |
| Розміри упаковки | 17х11х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Каталка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,21 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 18 місяців |










