Іграшкове піаніно зі світлом на батарейках 808-25_Violet
- Наявність: 2
- Виробник: Без бренду
-
458 грн
Іграшкове піаніно зі світлом на батарейках
Іграшкове піаніно стане цікавою розвагою для дитини та допоможе урізноманітнити щоденні ігри. Модель працює на батарейках, що робить її зручною у використанні без підключення до мережі. Завдяки світловим ефектам гра виглядає ще більш захопливою та привертає увагу під час натискання клавіш.
Такий музичний варіант іграшки підходить для домашнього дозвілля, дозволяючи поєднати звук і світло в одному виробі. Клавішний формат забезпечує зрозумілий спосіб взаємодії, а компактна електронна конструкція на батарейках додає практичності у щоденному користуванні.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,52 кг |
| Вид іграшки | Піаніно |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Музичні інструменти для малюків |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 35х19х6 см |
| Розміри упаковки | 35х19х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Музичне |
| Тип | Піаніно |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |













