Тесто для лепки Danko Toys "Master Do" 30 кольорiв ТМD-03-06
- Наявність: 17
- Виробник: Danko Toys
-
279 грн
будувати будиночки і замки для своїх іграшок, закопувати скарб, ламати побудоване.
Тепер не потрібно чекати літа і турбуватися за безпеку і гігієну іграшки для дитини,
оскільки нам на допомогу приходить кінетичний пісок - антистрес. На вигляд він, як правило, нічим не відрізняється
від звичайного вологого піску, але набагато краще тримає форму завдяки безпечній сполучній речовині.
За допомогою сполучного піщинки не розсипаються під час ліплення, і матеріал зберігає високу пластичність.
Крім того, він не прилипає до пальчиків, не засихає, не кришиться.
А також, пісок можна змішувати за принципом колористики і миттєво отримувати нові кольори.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 850 |
| Вага (кг) | 0,85 |
| Вага в упаковці, кг | 0,85 |
| Вага, г | 850 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид | Наборы для лепки |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 29 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 29 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 6 |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 29х29х6 см |
| Розміри упаковки | 29х29х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,85 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |

















