Код: 00000720053
Артикул: HS-01-01
Набір для створення зачісок Danko Toys Перукар Hair Styler. Fashion з аксес HS-01-01
- Наявність: 12
- Виробник: Danko Toys
-
564 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Набір для креативної творчості Hair Styler Fashion Danko Toys HS-01-01
Новий Hair Styler Fashion від Danko Toys - це твій крок до неймовірного світу стайлінгу волосся! З цим набором ти матимеш можливість створити свій власний неповторний образ. Що може бути краще, ніж робити це з легкістю та задоволенням?
Набір включає в себе все необхідне для творчого процесу. Використовуй спеціальний верстат для нанизування яскравих намистин на волосся і створюй унікальні пасма. Різноманітні намистинки дозволять тобі додати колориту та оригінальності твоїй зачісці. За допомогою верстата куміхімо, ти зможеш створити власні браслети, які відмінно доповнять твій стиль.
Цей набір не тільки сприяє творчому розвитку, а й розвиває фантазію та креативне мислення. З Danko Toys ти можеш відчути себе справжнім стилістом і долучитися до захопливого світу моди. Також не забувай, що це чудовий спосіб розвинути дрібну моторику рук. Стань справжньою майстринею стайлінгу з Hair Styler Fashion.
Можете купити вже сьогодні!
Новий Hair Styler Fashion від Danko Toys - це твій крок до неймовірного світу стайлінгу волосся! З цим набором ти матимеш можливість створити свій власний неповторний образ. Що може бути краще, ніж робити це з легкістю та задоволенням?
Набір включає в себе все необхідне для творчого процесу. Використовуй спеціальний верстат для нанизування яскравих намистин на волосся і створюй унікальні пасма. Різноманітні намистинки дозволять тобі додати колориту та оригінальності твоїй зачісці. За допомогою верстата куміхімо, ти зможеш створити власні браслети, які відмінно доповнять твій стиль.
Цей набір не тільки сприяє творчому розвитку, а й розвиває фантазію та креативне мислення. З Danko Toys ти можеш відчути себе справжнім стилістом і долучитися до захопливого світу моди. Також не забувай, що це чудовий спосіб розвинути дрібну моторику рук. Стань справжньою майстринею стайлінгу з Hair Styler Fashion.
Можете купити вже сьогодні!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 6 років |
| Вага (г) | 700 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Вага в упаковці, кг | 0,7 |
| Вага, г | 700 |
| Вес | 0,7 кг |
| Вид іграшки | Прикраси |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 47 |
| Дитячий вік | від 6 років |
| Довжина (см) | 47 |
| Категория товара | Набори для плетіння |
| Комплект постачання | органайзер,прилад для плетіння косичок, комплект р |
| Комплектація | органайзер,прилад для плетіння косичок, комплект р |
| Комплектація | органайзер,прилад для плетіння косичок, комплект р |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Danko Toys |
| Размер | 47х33х6 см |
| Розміри упаковки | 47х33х6 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Прикраси |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,7 |
| Ширина (см) | 33 |
| Ширина в упаковці (см) | 33 |
| Язык | українська, англійська |
| Возраст | від 6 років |








