Танк пластиковий Ябл. 024
- Наявність: 0
- Виробник: Bambi
-
47 грн
Виробник Україна
Розмір 14 х 28 х 13 см Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Танк |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 28 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 28 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 14х28х13 см |
| Розміри упаковки | 14х28х13 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Військовий |
| Тип | Танк |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Возраст | від 3 років |
















