Зброя на поролонових кульках 777-4
- Наявність: 5
- Виробник: Bambi
-
163 грн
Матеріали: високоякісний пластик і м'який поролон, безпечні для дітей
Снаряди: поролонові кулі або стріли, які не завдають болю і не залишають слідів
Дизайн: яскравий і привабливий, схожий на справжню зброю
Легкість в використанні: прості механізми заряджання і стрільби, зручні для дітей
Іграшкова зброя з поролоновими снарядами допомагає розвивати меткість, координацію рухів і тактичне мислення. Вона підходить для ігор з друзями, проведення конкурсів та тренування навичок стрільби. Ця іграшка стане відмінним подарунком для активної дитини і принесе багато радісних і динамічних моментів.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Пістолет |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | зброя, м'ячик-снаряд-6шт, поролон.снаряди-6шт |
| Комплектація | зброя, м'ячик-снаряд-6шт, поролон.снаряди-6шт |
| Комплектація | зброя, м'ячик-снаряд-6шт, поролон.снаряди-6шт |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 21х50х8 см |
| Розміри упаковки | 21х50х8 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 50 |
| Ширина в упаковці (см) | 50 |
| Возраст | від 3 років |

















