Код: 00000050722
Артикул: 00279-500
Сувенір Гук 00279-500
- Наявність: 4
- Виробник: КОПИЦЯ
-
437 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Сувенір Гук
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Висота (см) | 8 |
| Висота в упаковці (см) | 8 |
| Высота | 40 см |
| Глибина в упаковці (см) | 40 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 40 |
| Категория товара | Герої мультфільмів і супергерої |
| Производитель | КОПИЦЯ |
| Размер | 40х20х8 см |
| Розміри упаковки | 40х20х8 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Герої мультфільмів |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 20 |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Возраст | від 3 років |








