Код: 00000040659
Артикул: H turquoise
Хаггі ваггі новий сезон бірюза 20 см H turquoise
- Наявність: 11
- Виробник: Bambi
-
133 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Хаггі ваггі новий сезон синій 40 см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 20 |
| Вага (кг) | 0,02 |
| Вага в упаковці, кг | 0,02 |
| Вага, г | 20 |
| Вес | 0,02 кг |
| Вид іграшки | Брелоки |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Высота | 20 см |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Герої мультфільмів і супергерої |
| Производитель | Bambi |
| Размер | 10х3х5 см |
| Розміри упаковки | 10х3х5 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Брелоки |
| Цвет | 0,02 |
| Ширина (см) | 3 |
| Ширина в упаковці (см) | 3 |
| Возраст | від 3 років |







