Код: 00000016018
Артикул: ПСД208
Сортер Асоціації UBEE "Органи чуття" з дерева ПСД208
- Наявність: 6
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозок людини одержує інформацію за допомогою органів чуття. Вони повідомляють нас про те, що відбувається навколо та допомагають пізнавати світ. Наша гра допоможе мамі пояснити дитині важливість органів чуття, яскраві зображення привернуть увагу малюка і в ігровій формі сприймати інформацію буде набагато легше Матеріал гри включає 5 ігрових полів і 25 плашок для вивчення 5 почуттів людини: - зір - слух - смак - нюх - дотик Гра знайомить дітей з органами чуття людини та їх функціями. Формує поняття проте, що наші органи чуття – помічники і мають велике значення в житті людини. Розвиває мовлення, пам’ять, мислення.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 350 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Вага в упаковці, кг | 0,35 |
| Вага, г | 350 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Кількість деталей | 30 |
| Кількість деталей (шт.) | 30 |
| Кількість предметів в наборі | 30 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х32х1 см |
| Розміри упаковки | 23х32х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,35 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |










