Ігровий набір садівника ТехноК газонокосарка з інструментів 9574
- Наявність: 6
- Виробник: Технок
-
490 грн
У наборі садівника є все необхідне для веселої та захоплюючої гри: газонокосарка ТехноК, лопатка, грабельки та лійка-каністра.
Яскравий дизайн і реалістичний вигляд газонокосарки ТехноК точно приверне та захопить увагу дитини та дорослих. А різноманітні ручки газонокосарки, які імітують збільшення потужності та швидкості викосу, прикрасять будь-яку гру. Під кришкою "двигуна" знаходиться контейнер для зберігання улюблених іграшок та садових інструментів. І ще є лійка-каністра для бензину. А граблі та лопатка допоможуть швидко та вчасно все зібрати та прибрати.
Кожну деталь набору виготовлено з якісних матеріалів, що гарантує безпеку та надійність під час гри. Міцна конструкція зробить забаву довготривалою та ще цікавішою.
Така гра сприяє розвитку уяви та творчості, також навчає дітей турботливому ставленню до природи та навколишнього середовища.
Із дитячим набором садівника ТехноК створіть вражаючі та приємні моменти, які залишаться з вами надовго.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 18 місяців |
| Вага (г) | 900 |
| Вага (кг) | 0,9 |
| Вага в упаковці, кг | 0,9 |
| Вага, г | 900 |
| Вес | 0,9 кг |
| Вид іграшки | Набір |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 55 |
| Дитячий вік | від 18 місяців |
| Довжина (см) | 55 |
| Категория товара | Іграшки-каталки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 2 |
| Комплект постачання | газонокосарка, ручка, каністра, лопатка, граблі |
| Комплектація | газонокосарка, ручка, каністра, лопатка, граблі |
| Комплектація | газонокосарка, ручка, каністра, лопатка, граблі |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 55х30х23 см |
| Розмір | 53*57*28 см |
| Розміри | 53*57*28 см |
| Розміри упаковки | 55х30х23 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Набір |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,9 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 18 місяців |






















