Код: 00000040919
Артикул: 39379
Розвиваюча іграшка Кораблик 39379
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
208 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча іграшка "Кораблик" поєднує в собі функції іграшки і сортера. Кораблик виконаний у вигляді коробочки з фігурними виступами, на які потрібно помістити фішки відповідної форми. Різнокольорові фішки різної форми йдуть в комплекті.
Підбираючи фігурки, дитина вивчає форми і кольору, вчиться порівнювати і аналізувати, розвиває логіку і пам'ять, спритність, дрібну моторику і координацію рухів. Доступна для гри в піску і в воді.
Підбираючи фігурки, дитина вивчає форми і кольору, вчиться порівнювати і аналізувати, розвиває логіку і пам'ять, спритність, дрібну моторику і координацію рухів. Доступна для гри в піску і в воді.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 1 року |
| Вага (кг) | 0.44 |
| Вага в упаковці, кг | 0.44 |
| Вес | 0,35 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Дитячий вік | від 1 року |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | поліпропілен |
| Материал | поліпропілен |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 35х18х18 см |
| Розміри упаковки | 35х18х18 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | сітка |
| Цвет | 0.44 |
| Возраст | від 1 року |










