Код: 00000019240
Артикул: 4022
Мозаїка Абетка 4022
- Наявність: 20
- Виробник: Промтекс
-
93 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мозаїка Абетка - складається з ігрового поля, барвиста, зручна у використанні, розвиває пам'ять, сенсорне сприйняття, моторику і політ фантазії.
Мозаїка складається з різнокольорових циферок, які сприяють вивченню алфавіту.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка Абетка, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Мозаїка складається з різнокольорових циферок, які сприяють вивченню алфавіту.
Якщо Ви хочете купити Мозаїка Абетка, напишіть нашому консультанту або наберіть нас і менеджери компанії допоможуть Вам підібрати підходящий варіант. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Літери |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Мозаїки |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 14х24х2 см |
| Розміри упаковки | 14х24х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Літери |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









