Код: 00000040113
Артикул: 39315
Розвиваюча іграшка Ігропазли Super 39 елементів 39315
- Наявність: 0
- Виробник: Tigres
-
315 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Розвиваюча іграшка Ігропазли Super 39 елементів
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 місяців |
| Вага (г) | 800 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| Вага в упаковці, кг | 0,8 |
| Вага, г | 800 |
| Вес | 0,8 кг |
| Вид іграшки | Головоломка |
| Висота (см) | 33 |
| Висота в упаковці (см) | 33 |
| Глибина в упаковці (см) | 7 |
| Дитячий вік | від 12 місяців |
| Довжина (см) | 7 |
| Кількість деталей | 39 елементів |
| Кількість деталей (шт.) | 39 елементів |
| Кількість предметів в наборі | 39 елементів |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Материал | полімерні матеріали |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 33х7х29 см |
| Розміри упаковки | 33х7х29 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,8 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Возраст | від 12 місяців |









