Код: 00000016156
Артикул: ПСД278
Шнурівка UBEE Оленятко з дерева ПСД278
- Наявність: 7
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
В наборі:
24 деталі.
20 завдань " зроби за зразком "
Вік : 2р+ (можна почитати без карток - завдань)
Розмір : 23 х 20 см
Дрібна моторика рук відіграє важливу роль у розвитку мовлення та мозку дитини.
Але проблема сучасності - все частіше діагностування моторного відставання дітей – вже практично ніхто не перебирає крупу, малюки рідше пораються в землі. Як наслідок – гірше розвивається дрібна моторика, а отже, і мова. Тому важливо мати іграшки, в яких активно працюють пальчики. ШНУРІВКА якнайкраще підходять для цього.
Користь ігри -шнурівки:
розвивається дрібна моторика, посидючість;
розвивавається окомір;
розвивається точність та акуратність рухів, адже потрібно точно потрапляти кінчиком шнурка в отвір;
розвивається мовлення дитини, логічне мислення, фантазія, увага.
Шнурівка є екологічною, надійною та дуже цінною іграшкою для розвитку дітей, підходить для різної вікової категорії.
Дітям подобається гратися з мотузочками, нанизувати сніжинки, з’єднувати, створювати композиції, а миле та яскраве Оленя одразу приверне увагу дитини. Ця іграшка точно не набридне, адже є універсальною та багатофункціональною.
24 деталі.
20 завдань " зроби за зразком "
Вік : 2р+ (можна почитати без карток - завдань)
Розмір : 23 х 20 см
Дрібна моторика рук відіграє важливу роль у розвитку мовлення та мозку дитини.
Але проблема сучасності - все частіше діагностування моторного відставання дітей – вже практично ніхто не перебирає крупу, малюки рідше пораються в землі. Як наслідок – гірше розвивається дрібна моторика, а отже, і мова. Тому важливо мати іграшки, в яких активно працюють пальчики. ШНУРІВКА якнайкраще підходять для цього.
Користь ігри -шнурівки:
розвивається дрібна моторика, посидючість;
розвивавається окомір;
розвивається точність та акуратність рухів, адже потрібно точно потрапляти кінчиком шнурка в отвір;
розвивається мовлення дитини, логічне мислення, фантазія, увага.
Шнурівка є екологічною, надійною та дуже цінною іграшкою для розвитку дітей, підходить для різної вікової категорії.
Дітям подобається гратися з мотузочками, нанизувати сніжинки, з’єднувати, створювати композиції, а миле та яскраве Оленя одразу приверне увагу дитини. Ця іграшка точно не набридне, адже є універсальною та багатофункціональною.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Шнурівка |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Категория товара | Шнурівки та вкладиші |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 22х24х2 см |
| Розміри упаковки | 22х24х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Возраст | від 3 років |













