Код: 00000016132
Артикул: ПСФ140
Розвиваюча гра з картками UBEE "Веселі сніговики" з дерева ПСФ140
- Наявність: 1
- Виробник: UBEE
-
159 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Завдання дитини: одягнути всіх сніговичків та підібрати їм відповідну емоцію так, як на картці-завданні. Або ж можна пофантазувати і зібрати так, як малюк сам собі придумав та уявив.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 33 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 33 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 31 деталь, 14 карток |
| Комплектація | 31 деталь, 14 карток |
| Комплектація | 31 деталь, 14 карток |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 33х12х1 см |
| Розміри упаковки | 33х12х1 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Логічні |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Возраст | від 3 років |


















