Код: 00000220012
Артикул: VT5900-01
Розвиваюча гра Vladi Toys "Цифри та геомтричні фігури" на магнітах VT5900-01
- Наявність: 10
- Виробник: Vladi Toys
-
129 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Малечі пора вчити цифри? Це легше робити разом з набором на магнітах! Цифри та фігури можна помацати, розвиваючи дрібну моторику в процесі отримання нових знань.
Граючи вивчаємо цифри та знайомимось з простими геометричними фігурами. Розвиваємо дрібну моторику.
Комплектація: 33 магніти.
Мова: українська.
Вік: 4-6 років.
Граючи вивчаємо цифри та знайомимось з простими геометричними фігурами. Розвиваємо дрібну моторику.
Комплектація: 33 магніти.
Мова: українська.
Вік: 4-6 років.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 110 |
| Вага (кг) | 0,11 |
| Вага в упаковці, кг | 0,11 |
| Вага, г | 110 |
| Вес | 0,11 кг |
| Вид іграшки | Цифри |
| Висота (см) | 2 |
| Висота в упаковці (см) | 2 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 11 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 11 |
| Кількість деталей | 33 |
| Кількість деталей (шт.) | 33 |
| Кількість предметів в наборі | 33 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 11х16х2 см |
| Розміри упаковки | 11х16х2 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Цифри |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0.11 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |







