Розвиваюча гра Vladi Toys "Єдиноріжка" з липучками VT1320-01
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
91 грн
Набір включає міцну фігурку-основу та безліч варіантів одягу: від повсякденних футболок і джинсів до святкових суконь і курток. Усі елементи легко кріпляться за допомогою надійних липучок, що розвиває дрібну моторику та готує руку до письма. Липучки в наборі двох видів, прозорі і жовті. Прозорі липучки кріпимо на ляльку-єдиноріжку, жовті - на одяг єдиноріжки
«Єдиноріжка» - це гра - інструмент для творчості та навчання, який допоможе дитині:
Розвивати уяву, створюючи унікальні образи та вигадуючи історії.
Тренувати логічне мислення, підбираючи вбрання за кольорами та стилями.
Вчитися посидючості та акуратності, самостійно приклеюючи липучки.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 1 лялька (15х8см), 11 елементів одягу, набір липучок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 40 |
| Вага (кг) | 0,04 |
| Вага в упаковці, кг | 0,04 |
| Вага, г | 40 |
| Вес | 0,04 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | лялька-1шт, набір липучок, 11 ел. одягу |
| Комплектація | лялька-1шт, набір липучок, 11 ел. одягу |
| Комплектація | лялька-1шт, набір липучок, 11 ел. одягу |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 16х0,5х17 см |
| Розмір | 8х15 см |
| Розміри | 8х15 см |
| Розміри упаковки | 16х0,5х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Липучки |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,04 |
| Ширина (см) | 0,5 |
| Ширина в упаковці (см) | 0,5 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |



















