Розвиваюча гра Vladi Toys "Бізі бук.Для малят" з липучками VT1310-07
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
376 грн
Які навички розвиватиме маленький дослідник, граючи з бізібуком?
Вивчення цифр і встановлення їх на відповідні місця з відповідною кількістю предметів за допомогою липучок;
Розвиток логіки та просторового мислення у грі "Тваринки на фермі", де потрібно правильно розміщувати тваринок;
Розпізнавання кольорів і форм шляхом розміщення фігурок на відповідних контурах або за кольоровими підказками;
Формування логічного мислення через підбір тваринок до їхніх сновидінь;
Засвоєння понять "ціле" та "половина" шляхом з'єднання половинок цукерок.
Крім того, бізібук сприяє розвитку дрібної моторики, уважності, уяви та знайомить дітей із базовими математичними поняттями в ігровій формі.
Пам'ятка: жовті липучки кріпимо на деталі! Прозорі липучки кріпимо на сторінки!
Розмір бізібука: 22*15см.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 6 сторінок, 2 кільця, 54 деталі, набір липучок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 6 сторінок, 2 кільця, 54 деталі, набір липучок |
| Комплектація | 6 сторінок, 2 кільця, 54 деталі, набір липучок |
| Комплектація | 6 сторінок, 2 кільця, 54 деталі, набір липучок |
| Матеріали | картон, пластик, поліестер, клей |
| Материал | картон, пластик, поліестер, клей |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 23х4х17 см |
| Розміри упаковки | 23х4х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Липучки |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Возраст | від 3 років |



















