Код: 00000240583
Артикул: VT1310-10
Розвиваюча гра Vladi Toys "Бізі бук. Для хлопчиків" з липучками VT1310-10
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
376 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Бізібук "Для хлопчиків" — інтерактивна пригода, що перетворює кожне завдання на захопливу гру, а гру — на нове відкриття. Виготовлений з міцного картону, цей яскравий бізібук з елементами на липучках витримає найактивніші дитячі руки, забезпечуючи зручне гортання сторінок.
На його сторінках маленький дослідник знайде безліч цікавинок: від кумедних монстриків, де потрібно знайти їхні половинки, до замку дракона, який потребує складання частин пейзажу у вигляді різних форм. Є тут і веселі звірятка за столом, яким треба допомогти з обідом, і різнокольорові автівки, що чекають на свої колеса. Ознайомлення з різноманітними інструментами на спеціальному стенді розширить кругозір, а потяг з вагончиками навчить лічбі та співвідношенню кількості фруктів з цифрами. Кожна сторінка бізібуку — це унікальна історія, що розвиває логіку, дрібну моторику, уяву та загальні знання, дозволяючи хлопчикам навчатися та грати одночасно.
Пам'ятка: жовті липучки кріпимо на деталі! Прозорі липучки кріпимо на сторінки!
Розмір бізібука: 22*15см.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 6 сторінок, 2 кільця, 51 деталь, набір липучок.
На його сторінках маленький дослідник знайде безліч цікавинок: від кумедних монстриків, де потрібно знайти їхні половинки, до замку дракона, який потребує складання частин пейзажу у вигляді різних форм. Є тут і веселі звірятка за столом, яким треба допомогти з обідом, і різнокольорові автівки, що чекають на свої колеса. Ознайомлення з різноманітними інструментами на спеціальному стенді розширить кругозір, а потяг з вагончиками навчить лічбі та співвідношенню кількості фруктів з цифрами. Кожна сторінка бізібуку — це унікальна історія, що розвиває логіку, дрібну моторику, уяву та загальні знання, дозволяючи хлопчикам навчатися та грати одночасно.
Пам'ятка: жовті липучки кріпимо на деталі! Прозорі липучки кріпимо на сторінки!
Розмір бізібука: 22*15см.
Вік: 3-5 років.
Комплектація: 6 сторінок, 2 кільця, 51 деталь, набір липучок.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 до 5 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Розвиваючі |
| Висота (см) | 23 |
| Висота в упаковці (см) | 23 |
| Глибина в упаковці (см) | 4 |
| Дитячий вік | від 3 до 5 років |
| Довжина (см) | 4 |
| Категория товара | Навчання |
| Комплект постачання | 6 сторінок, 2 кільця, 51 деталь, набір липучок |
| Комплектація | 6 сторінок, 2 кільця, 51 деталь, набір липучок |
| Комплектація | 6 сторінок, 2 кільця, 51 деталь, набір липучок |
| Матеріали | картон, пластик, поліестер, клей |
| Материал | картон, пластик, поліестер, клей |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 23х4х17 см |
| Розміри упаковки | 23х4х17 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Липучки |
| Тип | Розвиваючі |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 до 5 років |











