Код: 00000016098
Артикул: ПСФ029-УКР
Розвиваюча гра UBEE "Календар -2" з дерева ПСФ029-УКР
- Наявність: 5
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитячий Інтерактивний Календар "Пташка": Забавки та Навчання в Ігровій формі Розмір та зручність – ось чарівні атрибути нашого дитячого інтерактивного календаря "Пташка". Його розміри 34 х 22,5 см та яскравість роблять його ідеальним супутником в дитячій кімнаті. Головні Особливості: Легке Вивчання Часу: Рухомі стрілки на годиннику навчають маляток розрізняти години та хвилини. Пізнавання Природи: Змінювання погодних і порових індикаторів сприяє розумінню природних явищ. Розвивальний Контент: Дитина може ігровим шляхом давати імена пташці та налаштовувати годинник, стимулюючи уяву та логічне мислення. Додаткові Компоненти: У наборі ви отримаєте все необхідне для навчання та гри: календар з підставкою, а також пластикові кнопки для днів тижня та чисел місяця. Це робить навчання не тільки захопливим, а й допомагає розвивати моторику та креативність. Запрошуємо вашу дитину до світу ігор та вивчання з допомогою дитячого інтерактивного календаря "Пташка". Вчіть час та пізнавайте природу з усмішкою, завдяки цікавій та змістовній грі.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Календар |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 23 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 23 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 23х32х1 см |
| Розміри упаковки | 23х32х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Календар |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 32 |
| Ширина в упаковці (см) | 32 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |














