Кільця ТехноК для масажу і ігор 9147
- Наявність: 8
- Виробник: Технок
-
87 грн
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 30 |
| Вага (кг) | 0,03 |
| Вага в упаковці, кг | 0,03 |
| Вага, г | 30 |
| Вес | 0,03 кг |
| Вид іграшки | Прорізувач |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 10 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 10 |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 12 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | Технок |
| Размер | 10х15х3 см |
| Розміри упаковки | 10х15х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Прорізувач |
| Упаковка | планшет |
| Цвет | 0,03 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 місяців |


















