Розфарбовка з наліпками Cry babies 305037
- Наявність: 3
- Виробник: Без бренду
-
75 грн
Розфарбовка з наліпками Cry Babies
Яскрава розвага для маленьких шанувальників Cry Babies — чудовий спосіб зануритися у світ улюблених персонажів, розкривати творчий потенціал і гратися з наліпками. Кожна сторінка запрошує до вигаданих пригод і заохочує експерименти з кольором.
Чому дітям сподобається
- Веселі ілюстрації, що надихають на створення власних історій.
- Наліпки для декору, які дозволяють оживити малюнки та додати індивідуальності.
- Розвиток моторики і координації під час розфарбовування та наклеювання.
Ідея подарунка
Підходить для творчих занять удома та у дорозі — компактна та зручно переноситься, тож малюк може займатися улюбленою справою будь-де. Подаруйте хвилину щирої радості та неймовірні кольорові спогади.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Розмальовки |
| Висота (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Категория товара | Набори для малювання |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 21х27х0,2 см |
| Розміри упаковки | 21х27х0,2 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Розмальовки |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 0,2 |
| Ширина в упаковці (см) | 0,2 |
| Возраст | від 3 років |








