Повітряний пластилін Strateg UDO Clay 9 шт. брикет 10 г. 30849
- Наявність: 21
- Виробник: Strateg
-
114 грн
Він ідеально підходить для дитячої творчості, розвиває дрібну моторику, уяву та концентрацію. Його м'яка текстура робить ліплення простим і приємним, а готові вироби зберігають форму після висихання. Цей пластилін не залишає слідів на руках та не бруднить поверхні, тож можна творити без зайвих турбот.
Використовуй його для створення іграшок, декору чи веселих експериментів. Ідеально підходить для дітей від 3 років та всіх, хто любить творити. U'DO CLAY – створи світ своїми руками!
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 100 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Вага в упаковці, кг | 0,1 |
| Вага, г | 100 |
| Вес | 0,1 кг |
| Вид іграшки | Набори для ліплення |
| Висота (см) | 9 |
| Висота в упаковці (см) | 9 |
| Глибина в упаковці (см) | 16 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 16 |
| Кількість деталей | 9 |
| Кількість деталей (шт.) | 9 |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Категория товара | Набори для ліплення |
| Комплект постачання | маса для ліплення (9 шт х 10 г), стек |
| Комплектація | маса для ліплення (9 шт х 10 г), стек |
| Комплектація | маса для ліплення (9 шт х 10 г), стек |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 16х6х9 см |
| Розміри упаковки | 16х6х9 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Набори для ліплення |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,1 |
| Ширина (см) | 6 |
| Ширина в упаковці (см) | 6 |
| Возраст | від 3 років |






















