Поїзд на батарейках з магнітними вагончиками AU7889
- Наявність: 11
- Виробник: Без бренду
-
440 грн
Поїзд на батарейках з магнітними вагончиками
Яскравий ігровий поїзд на батарейках стане цікавим доповненням до дитячих розваг. Завдяки роботі від батарейок він може самостійно рухатися, а магнітні вагончики легко та надійно з’єднуються між собою. Така особливість робить гру зручною та захопливою, дозволяючи швидко формувати склад поїзда.
Магнітне з’єднання вагончиків спрощує використання та додає більше можливостей для сюжетної гри. Поєднання руху від батарейок і вагончиків на магнітах робить іграшку цікавою для активного дозвілля вдома.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Поїзд |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 2шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Залізниці та поїзди |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 43х10х6 см |
| Розміри упаковки | 43х10х6 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Поїзд |
| Тип елементів живлення | 2шт*ААА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | коробка |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |










