Код: 00000004570
Артикул: 457
Машинка Оріон "Ракетна Установка" військова 457
- Наявність: 1
- Виробник: Оріон
-
215 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Мініатюрна ракетна установка (арт. 457), обов'язково зацікавить малюка дошкільного віку, приверне його увагу маскувальним розфарбуванням і функціональними здібностями. Ракетна установка легко переміщується рівною поверхнею, долає перешкоди і складні підйоми, легко маневрує і повертає. Такі ходові якості припадуть до душі малюкові, і він швидко освоїть управління іграшкою.
Матеріали, з яких виготовлено ракетну установку, володіють високими якісними характеристиками, зносостійкістю, робочими параметрами і міцністю. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
Матеріали, з яких виготовлено ракетну установку, володіють високими якісними характеристиками, зносостійкістю, робочими параметрами і міцністю. Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Танк |
| Висота (см) | 17 |
| Висота в упаковці (см) | 17 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 18 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Оріон |
| Размер | 32х15х17 см |
| Розміри упаковки | 32х15х17 см |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Військові та військова техніка |
| Тип | Танк |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 15 |
| Ширина в упаковці (см) | 15 |
| Возраст | від 3 років |












