Код: 00000090337
Артикул: МС 010202-02
Погремушка Macik Зоо Попугай Шалун МС 010202-02
- Наявність: 2
- Виробник: Macik
-
152 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Погремушка Macik Зоо «Попугай Шалун»
Погремушка Macik Зоо Попугай Шалун — іграшка з серії Зоо, представлена у вигляді попугая з назвою «Шалун».
Характеристики
- Тип: Погремушка
- Модель: Macik Зоо Попугай Шалун
- Серія: Зоо
Опис
Погремушка має оформлення у вигляді попугая і носить назву «Шалун». Призначена як ігровий предмет серії Зоо.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 місяців |
| Вага (г) | 50 |
| Вага (кг) | 0,05 |
| Вага в упаковці, кг | 0,05 |
| Вага, г | 50 |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид іграшки | Брязкальця |
| Висота (см) | 25 |
| Висота в упаковці (см) | 25 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 місяців |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Матеріали | бавовняна тканина, комбіновані матеріали |
| Материал | бавовняна тканина, комбіновані матеріали |
| Производитель | Macik |
| Размер | 14х4х25 см |
| Розміри упаковки | 14х4х25 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,05 |
| Ширина (см) | 4 |
| Ширина в упаковці (см) | 4 |
| Возраст | від 3 місяців |












