Код: 00000016076
Артикул: ПСФ024
Рамка-вкладка "Транспорт" деревяна ПСФ024
- Наявність: 3
- Виробник: UBEE
-
270 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Деталі пазлу у вигляді трикутників, а сама основа - це шестикутник. Потрібно зібрати пазл з усіх трикутників так, щоб отримати картинку з транспортом. Наглядно покажіть дитині, що таке "частина і ціле". Можна порахувати транспорт.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 220 |
| Вага (кг) | 0,22 |
| Вага в упаковці, кг | 0,22 |
| Вага, г | 220 |
| Вес | 0,22 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 27 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 27 |
| Кількість деталей | 24 |
| Кількість деталей (шт.) | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 24 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 27х24х1 см |
| Розміри упаковки | 27х24х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,22 |
| Ширина (см) | 24 |
| Ширина в упаковці (см) | 24 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |









