Код: 00000040019
Артикул: 39218
Пожежна машина Middle Truck 39218
- Наявність: 1
- Виробник: Tigres
-
387 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Дитяча пожежна машина "Middle Truck" сподобається будь-якому хлопчику! Яскраві та насичені кольори привернуть увагу будь-якої дитини, завдяки цьому дитяча пожежна машина "Middle Truck" надовго залишиться улюбленою іграшкою Вашого малюка. Виготовлений з якісної, екологічно чистої пластмаси. Машинка має розсувну драбину довжиною близько 75 см, яку можна встановлювати в потрібному положенні. Такі іграшки-машинки особливо цікаві, пізнавальні та корисні для розвитку дитини. Іграшка виготовлена з легкого, але міцного пластику, стійкого до погодних умов. Упаковка - поліетилен. 40х26х16см
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 850 |
| Вага (кг) | 0,85 |
| Вага в упаковці, кг | 0,85 |
| Вага, г | 850 |
| Вес | 0,85 кг |
| Вид | Машинки |
| Вид іграшки | Пожежна машина |
| Висота (см) | 40 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Глибина в упаковці (см) | 22 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 22 |
| Звукoвыe эффeкты | ні |
| Категория товара | Транспорт і техніка |
| Матеріали | полімерні матеріали |
| Материал | полімерні матеріали |
| Пол | Хлопчик |
| Производитель | Tigres |
| Размер | 40х22х30 см |
| Розміри упаковки | 40х22х30 см |
| Свeтoвыe эффeкты | ні |
| Стать дитини | Хлопчик |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Спецтехніка |
| Тип | Пожежна машина |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,85 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Возраст | від 3 років |







