Бластер з поролоновими снарядами та кульками 777-32/33
- Наявність: 6
- Виробник: Без бренду
-
302 грн
Бластер з поролоновими снарядами та кульками
Іграшковий бластер призначений для активних ігор та комплектується поролоновими снарядами і кульками. Така комплектація додає варіативності у використанні та робить гру більш динамічною. М’які поролонові елементи підходять для розважальних запусків, а наявність кульок розширює можливості гри.
Модель стане доречною для домашніх розваг або ігор з друзями. Поєднання двох типів боєприпасів робить процес цікавішим, дозволяючи чергувати способи запуску. Лаконічне виконання та ігровий формат роблять такий варіант привабливим для дітей, які люблять рухливі забави.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Бластер |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Категория товара | Дитяча зброя |
| Комплект постачання | бластер, 6 кульок, 6 поролон. снарядів |
| Комплектація | бластер, 6 кульок, 6 поролон. снарядів |
| Комплектація | бластер, 6 кульок, 6 поролон. снарядів |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 25х38х8 см |
| Розміри упаковки | 25х38х8 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Бластер |
| Упаковка | планшет |
| Возраст | від 3 років |







