Код: 00000018640
Артикул: 4064
Іграшка набір для гри з піском "Хвиля" 4064
- Наявність: 33
- Виробник: Промтекс
-
108 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пісочний набір "Хвиля" 2 пасочки Виробник може змінювати колірну гамму товару без попередження. Наявність кольорів уточнюйте у менеджера компанії.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 200 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Вага в упаковці, кг | 0,2 |
| Вага, г | 200 |
| Вес | 0,2 кг |
| Вид іграшки | Набір для пісочниці |
| Висота (см) | 20 |
| Висота в упаковці (см) | 20 |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 20 |
| Категория товара | Іграшки для пісочниці |
| Комплект постачання | відерко, сито, лопатка, грабельки, 2 пасочки |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабельки, 2 пасочки |
| Комплектація | відерко, сито, лопатка, грабельки, 2 пасочки |
| Матеріали | пластмаса |
| Материал | пластмаса |
| Производитель | Промтекс |
| Размер | 20х25х20 см |
| Розміри упаковки | 20х25х20 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Пісочниця |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Цвет | 0,2 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Возраст | від 3 років |











