Код: 00000012127
Артикул: 1811
Пирамидка Развивайка пластикова 1811
- Наявність: 12
- Виробник: Bamsik
-
144 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Пірамідка Розвивайка - гра з пірамідкою розвиває посидючість, логіку, дрібну моторику та увагу.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Пірамідка |
| Висота (см) | 18 |
| Висота в упаковці (см) | 18 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 13 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 13 |
| Кількість деталей | 6 |
| Кількість деталей (шт.) | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Категория товара | Кубики та пірамідки |
| Матеріали | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Материал | пластмаса, комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Bamsik |
| Размер | 18х13х22 см |
| Розмір | 12,5х12,5х19 см |
| Розміри | 12,5х12,5х19 см |
| Розміри упаковки | 18х13х22 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пірамідка |
| Упаковка | картон |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 22 |
| Ширина в упаковці (см) | 22 |
| Возраст | від 3 років |







