Код: 00000091321
Артикул: 650334
Подарунковий набір брязкальця 4 шт.TM NEKO 650334
- Наявність: 19
- Виробник: Neko
-
155 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Подарунковий набір брязкалець 4 шт.TM NEKO 650334
| Характеристики | |
| Вікова група | від 0 |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид | Брязкальця |
| Вид іграшки | Брязкальця |
| Висота (см) | 21 |
| Висота в упаковці (см) | 21 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 0 |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Брязкальця та прорізувачі |
| Комплект постачання | брязкальце-3 шт, розтяжка на люльку-1шт |
| Комплектація | брязкальце-3 шт, розтяжка на люльку-1шт |
| Комплектація | брязкальце-3 шт, розтяжка на люльку-1шт |
| Матеріали | комбіновані матеріали |
| Материал | комбіновані матеріали |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | NEKO |
| Размер | 21х14х11 см |
| Розміри упаковки | 21х14х11 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Брязкальця |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 11 |
| Ширина в упаковці (см) | 11 |
| Возраст | від 0 |












