Перукарський набір гребінець прилад для плетіння кіс сумка BE1332
- Наявність: 0
- Виробник: Без бренду
-
619 грн
| Характеристики | |
| Вес | 0,65 кг |
| К-ть батарейок | 2шт*ААА 1,5V (не входять в комплект) |
| Категория товара | Скриньки, косметика та прикраси |
| Материал | комбінований |
| Производитель | Інші |
| Размер | 39х32х7 см |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика | Перукарський набір |
| Тип | Салон краси |
| Упаковка | коробка |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 5 років |















