Код: 00000082001
Артикул: ZR179-2
Карета музична на батарейках з принцесою ZR179-2
- Наявність: 8
- Виробник: YG TOYS
-
352 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Карета музична на батарейках з принцесою
Чарівна карета, що перетворює гру на справжню казку. Вона приваблює увагу яскравими мелодіями та милим образком принцеси, створюючи атмосферу свята та пригод у кімнаті дитини.
- Казковий дизайн: плавні форми, ніжні кольори та витончені деталі, що нагадують ілюстрації з улюблених казок.
- Музичний супровід: приємні мелодії задають ритм грі і допомагають розвивати слухову увагу та емоційну уяву.
- Інтерактивність: прості елементи для натискання та руху роблять гру більш динамічною та захопливою.
- Безпечні матеріали: округлі краї та приємна на дотик поверхня для комфортної та безпечної гри.
- Розвиваюча гра: стимулює фантазію, сюжетну гру та дрібну моторику, спонукає вигадувати власні історії з принцесою.
Чудовий вибір для подарунка, який принесе радість та натхнення під час кожної гри.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 430 |
| Вага (кг) | 0,43 |
| Вага в упаковці, кг | 0,43 |
| Вага, г | 430 |
| Вес | 0,43 кг |
| Вид іграшки | Ляльки |
| Висота (см) | 14 |
| Висота в упаковці (см) | 14 |
| Глибина в упаковці (см) | 12 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 12 |
| Елементи живлення | батарейка |
| Елементи живлення в комплекті | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Звукoвыe эффeкты | є |
| К-ть батарейок | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Категория товара | Лялькові будиночки та меблі |
| Комплект постачання | мінілялька-1шт, карета |
| Комплектація | мінілялька-1шт, карета |
| Комплектація | мінілялька-1шт, карета |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Производитель | YG TOYS |
| Размер | 14х12х26 см |
| Розміри упаковки | 14х12х26 см |
| Свeтoвыe эффeкты | є |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Ляльки |
| Тип елементів живлення | 3шт*АА 1,5V (не в комплекті) |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,43 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Элемент питания | батарейка |
| Возраст | від 3 років |







