Пазли навчальні Strateg Цікава математика розвиваючі українською мовою мово 532
- Наявність: 0
- Виробник: Strateg
-
215 грн
В комплекті 63 пазли та інструкція з декількома іграми, завдяки яким процес навчання стає цікавим і різноманітним. Набір розвиваючих пазлів «Цікава математика» Strateg (532) підходить також в якості навчального посібника в дошкільних установах.
? Рекомендований вік: від 3 років
? Розмір коробки: 25х26х5 см
? Комплектація гри: 63 пазли, інструкція
? Матеріал: картон
? Вага гри в коробці: 450 г (+-20 г)
? Кількість гравців: від 1.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 450 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Вага в упаковці, кг | 0,45 |
| Вага, г | 450 |
| Вес | 0,45 кг |
| Вид іграшки | Цифри |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 25 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 63 пазла, стрелки-указатели |
| Комплектація | 63 пазла, стрелки-указатели |
| Комплектація | 63 пазла, стрелки-указатели |
| Матеріали | комбинированный |
| Материал | комбинированный |
| Производитель | Стратег Україна |
| Размер | 25х25х5 см |
| Розміри упаковки | 25х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Навчальні |
| Тип | Цифри |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,45 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |


















