Пазли навчальні Strateg Веселий алфавіт розвиваючі російською мовою (518) 518
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
164 грн
? Рекомендований вік: від 3 років.
? Розмір коробки:25 х 26 х 5,5 см.
? Комплектація гри: 96 карток, інструкція.
? Матеріал: картон.
? Вага гри в коробці: 450г (+-50 г).
? Кількість гравців: від 1.
Гра російською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 550 |
| Вага (кг) | 0,55 |
| Вага в упаковці, кг | 0,55 |
| Вага, г | 550 |
| Вес | 0,55 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Кількість деталей | 96 |
| Кількість деталей (шт.) | 96 |
| Кількість предметів в наборі | 96 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 26х25х5 см |
| Розміри упаковки | 26х25х5 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,55 |
| Ширина (см) | 25 |
| Ширина в упаковці (см) | 25 |
| Язык | російська |
| Возраст | від 3 років |

















