Пазли фомові Транспорт 10 деталей EVA0632
- Наявність: 6
- Виробник: Без бренду
-
257 грн
Пазли фомові Транспорт 10 деталей
Фомові пазли на тему транспорту складаються з 10 деталей і підходять для захопливого дозвілля. М’який матеріал приємний на дотик, а елементи зручно тримати в руках під час складання. Тематика із зображенням транспорту робить процес цікавішим і допомагає урізноманітнити гру.
Комплект із 10 деталей зручний для знайомства з пазлами та розвитку уважності, координації рухів і дрібної моторики. Фомова основа відрізняється легкістю, тому елементи комфортно використовувати вдома чи в дорозі. Такий варіант поєднує простоту, яскраву ідею та практичність у щоденному використанні.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вес | 0,38 кг |
| Вид іграшки | Пазл підлоговий |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Кількість деталей | 10 |
| Кількість деталей (шт.) | 10 |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Категория товара | Пазли |
| Матеріали | EVA |
| Материал | EVA |
| Производитель | Без бренду |
| Размер | 30х30х9 см |
| Розміри упаковки | 30х30х9 см |
| Страна производитель | Китай |
| Страна регистрации | Китай |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл підлоговий |
| Упаковка | пакет |
| Возраст | від 3 років |













