Бейбі пазли Vladi Toys Малюк зможе "Монстрики" магнітні VT3208-31
- Наявність: 5
- Виробник: Vladi Toys
-
105 грн
Комплектація: 2 пазлові картинки.
Мова: українська.
Вік: 3-4 роки.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 60 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Вага в упаковці, кг | 0,06 |
| Вага, г | 60 |
| Вес | 0,06 кг |
| Вид іграшки | Пазли |
| Висота (см) | 0,5 |
| Висота в упаковці (см) | 0,5 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Пазли |
| Комплект постачання | 2 пазлові картинки |
| Комплектація | 2 пазлові картинки |
| Комплектація | 2 пазлові картинки |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 14х16х0,5 см |
| Розміри упаковки | 14х16х0,5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітний |
| Тип | Пазли |
| Упаковка | пакет |
| Цвет | 0,06 |
| Ширина (см) | 16 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Возраст | від 3 років |


















