Код: 00000016073
Артикул: ПСД033
Пазл в скринці UBEE "Мама і малюк" з дерева ПСД033
- Наявність: 3
- Виробник: UBEE
-
297 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Відкрийте чарівну скриньку і знайдіть маму зі своїм малюком. Запропонуйте дитині порахувати усіх тварин і поговорити про те, що, наприклад, мама - лисиця, а малюк у неї - лисеня або мама - олениха, а дитинка у неї - оленятко і т.д.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Пазл |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 18 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 18 |
| Кількість деталей | 28 |
| Кількість деталей (шт.) | 28 |
| Кількість предметів в наборі | 28 |
| Категория товара | Сортери |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 18х13х4 см |
| Розміри упаковки | 18х13х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Пазл |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 13 |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |













