Код: 00000016109
Артикул: ПСФ100
Пазл-сортер UBEE "Хлопчики з пончиками" деревяний ПСФ100
- Наявність: 1
- Виробник: UBEE
-
184 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Завдання дитини: одягнути всіх хлопчиків як на картці-завданні.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 230 |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Вага в упаковці, кг | 0,23 |
| Вага, г | 230 |
| Вес | 0,23 кг |
| Вид іграшки | Сортер |
| Висота (см) | 1 |
| Висота в упаковці (см) | 1 |
| Глибина в упаковці (см) | 32 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 32 |
| Категория товара | Сортери |
| Комплект постачання | 12 деталей, 12 карток |
| Комплектація | 12 деталей, 12 карток |
| Комплектація | 12 деталей, 12 карток |
| Матеріали | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Производитель | UBEE |
| Размер | 32х12х1 см |
| Розміри упаковки | 32х12х1 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розвиваючі |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | термоплівка |
| Цвет | 0,23 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Язык | український |
| Возраст | від 3 років |









