Код: 00000100329
Артикул: 30660
Навчальні картки"Маленький геній" вчимося рахувати 30660
- Наявність: 10
- Виробник: Strateg
-
134 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«Маленький геній» - навчальна гра для найменших. З трирічного віку можна починати активно розвивати математичні здібності дитини. Спочатку познайомте її з найпростішими основами - рахунок в межах 10. У цьому наборі є двосторонні картки з цифрами, прикладами, загадками і знаками. Все це допоможе легко освоїти і запам'.ятати матеріал в ігровій формі, а предмети, зображені на картках, розширять словниковий запас малюків. Такі ігри прекрасно розвивають логіку, уважність і вчать дітей мислити послідовно.
Вік 3+
Комплектація: 48 карток
Вік 3+
Комплектація: 48 карток
| Характеристики | |
| Вікова група | від 3 років |
| Вага (г) | 170 |
| Вага (кг) | 0,17 |
| Вага в упаковці, кг | 0,17 |
| Вага, г | 170 |
| Вес | 0,17 кг |
| Вид | Карточные |
| Вид іграшки | Цифри |
| Висота (см) | 3 |
| Висота в упаковці (см) | 3 |
| Глибина в упаковці (см) | 14 |
| Дитячий вік | від 3 років |
| Довжина (см) | 14 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Комплект постачання | карточки-48 шт |
| Комплектація | карточки-48 шт |
| Комплектація | карточки-48 шт |
| Матеріали | картон |
| Материал | картон |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 14х10х3 см |
| Розміри упаковки | 14х10х3 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тип | Цифри |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,17 |
| Ширина (см) | 10 |
| Ширина в упаковці (см) | 10 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 3 років |








