Код: 00000102689
Артикул: 30578
Настільна гра Stateg Глибокі питання українською мовою 30578
- Наявність: 15
- Виробник: Strateg
-
530 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Гра «Глибокі питання» — це настільна гра для компанії, яка допоможе зробити спілкування більш відкритим та цікавим. У комплекті зібрані картки із запитаннями, що провокують обговорення, викликають сміх і відкривають несподівані факти про друзів. Гра ідеально підходить для тих, хто хоче урізноманітнити вечір та дізнатися більше про людей поруч.
Як грати: Витягніть карту із запитанням.
Визначте, кому з компанії воно найбільше підходить.
Обговорюйте відповіді, відкриваючи нові сторони знайомих.
«Глибокі питання» стануть чудовим доповненням до вечірок, дружніх зустрічей або невимушених посиденьок, допомагаючи краще пізнати один одного та створити яскраві спогади.
? Комплектація: коробка, картки -108 шт., фішки голосування - 49 шт., інструкція.
? Вага: 384 г
? Розмір: 17х12х5,3 см
Як грати: Витягніть карту із запитанням.
Визначте, кому з компанії воно найбільше підходить.
Обговорюйте відповіді, відкриваючи нові сторони знайомих.
«Глибокі питання» стануть чудовим доповненням до вечірок, дружніх зустрічей або невимушених посиденьок, допомагаючи краще пізнати один одного та створити яскраві спогади.
? Комплектація: коробка, картки -108 шт., фішки голосування - 49 шт., інструкція.
? Вага: 384 г
? Розмір: 17х12х5,3 см
| Характеристики | |
| Вікова група | з 18 років |
| Вага (г) | 400 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Вага в упаковці, кг | 0,4 |
| Вага, г | 400 |
| Вес | 0,4 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 12 |
| Глибина в упаковці (см) | 6 |
| Дитячий вік | з 18 років |
| Довжина (см) | 6 |
| Кількість гравців | Від 2 до 7 |
| Кількість учасників | Від 2 до 7 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 7 |
| Комплект постачання | картки-108шт, рулетка, фішки-49 шт, інструкція |
| Комплектація | картки-108шт, рулетка, фішки-49 шт, інструкція |
| Комплектація | картки-108шт, рулетка, фішки-49 шт, інструкція |
| Матеріали | картон, комбіновані матеріали |
| Материал | картон, комбіновані матеріали |
| Назначение | Для дорослих |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 12х6х17 см |
| Розміри упаковки | 12х6х17 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,4 |
| Ширина (см) | 17 |
| Ширина в упаковці (см) | 17 |
| Язык | українська |
| Возраст | з 18 років |












