Код: 00000220361
Артикул: VT5903-06
Настільна гра Vladi toys Острів розважальна VT5903-06
- Наявність: 2
- Виробник: Vladi Toys
-
254 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра "Острів"
Виробник: Vladi Toys
Тип: настільна гра
Характер: розважальна
Опис
Настільна гра Vladi Toys "Острів" — розважальна гра, призначена для приємного проведення часу та веселих ігор у компанії.
Основні відомі характеристики
- Назва: "Острів"
- Виробник: Vladi Toys
- Тип: настільна, розважальна
| Характеристики | |
| Вікова група | від 12 років |
| Вага (г) | 270 |
| Вага (кг) | 0,27 |
| Вага в упаковці, кг | 0,27 |
| Вага, г | 270 |
| Вес | 0,27 кг |
| Вид іграшки | Розважальна |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 19 |
| Дитячий вік | від 12 років |
| Довжина (см) | 19 |
| Кількість гравців | 2-6 |
| Кількість учасників | 2-6 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | 2-6 |
| Комплект постачання | 100 карток, правила гри |
| Комплектація | 100 карток, правила гри |
| Комплектація | 100 карток, правила гри |
| Матеріали | папір, картон |
| Материал | папір, картон |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 19х12х4 см |
| Розміри упаковки | 19х12х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Карткові |
| Тип | Розважальна |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,27 |
| Ширина (см) | 12 |
| Ширина в упаковці (см) | 12 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 12 років |













