Настільна гра Vladi Toys Математика на магнітах навчальна VT5411-04
- Наявність: 3
- Виробник: Vladi Toys
-
204 грн
Розвиваюча гра на магнітній основі "Вчимо цифри"
Вік: 4–6 років
Розвиваюча гра на магнітній основі, що допоможе дитині запам’ятати цифри та навчитися рахувати.
Як грати: оберіть картку та ознайомтеся із завданням. Потім виконайте його за допомогою магнітних цифр. Грати можна на холодильнику або будь-якій іншій магнітній поверхні.
Наприклад: беремо картку із зображеннями тварин. Скільки їх? Дві свинки, три зайці, вісім курчат. Знайдіть потрібні цифри та прикріпіть навпроти тварин. Готово!
Гра розвиває: логічне мислення, інтелект, пам’ять та дрібну моторику.
У наборі:
- 8 карток
- 56 магнітів
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 до 6 років |
| Вага (г) | 250 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Вага в упаковці, кг | 0,25 |
| Вага, г | 250 |
| Вес | 0,25 кг |
| Вид іграшки | Цифри |
| Висота (см) | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 5 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 21 |
| Дитячий вік | від 4 до 6 років |
| Довжина (см) | 21 |
| Категория товара | Перші ігри для малюків |
| Комплект постачання | 56 магнітів, 8 карток |
| Комплектація | 56 магнітів, 8 карток |
| Комплектація | 56 магнітів, 8 карток |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Vladi Toys |
| Размер | 21х19х5 см |
| Розміри упаковки | 21х19х5 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Магнітні |
| Тип | Цифри |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,25 |
| Ширина (см) | 19 |
| Ширина в упаковці (см) | 19 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 4 до 6 років |


















