Код: 00000020001
Артикул: 2100
Мозаїка 7 Технок для дітей 2100
- Наявність: 17
- Виробник: Технок
-
379 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
"Мозаїка 7 ТехноК" арт. 2100 - це цікава та захоплююча гра, що сприяє розвитку творчості та логічного мислення у дітей. Ця іграшка розроблена з метою стимулювання уяви та поліпшення моторики дитячих рук.
Набір "Мозаїка 7 ТехноК" містить зручний пенал-саквояж з двома фіксаторами та набір кольорових елементів. Розміри фішок - 9 мм, 13 мм та 18 мм. Чотири кольори - 300 фішок.
Елементи виготовлені з високоякісних та безпечних матеріалів з яскравими кольорами, що привертають увагу малюків.
Рекомендовано для дітей від 5 років. Починати гру рекомендується зі зразків, що надруковані на коробці
Набір "Мозаїка 7 ТехноК" містить зручний пенал-саквояж з двома фіксаторами та набір кольорових елементів. Розміри фішок - 9 мм, 13 мм та 18 мм. Чотири кольори - 300 фішок.
Елементи виготовлені з високоякісних та безпечних матеріалів з яскравими кольорами, що привертають увагу малюків.
Рекомендовано для дітей від 5 років. Починати гру рекомендується зі зразків, що надруковані на коробці
| Характеристики | |
| Вікова група | від 5 років |
| Вага (г) | 500 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Вага в упаковці, кг | 0,5 |
| Вага, г | 500 |
| Вес | 0,5 кг |
| Вид | Мозаики |
| Вид іграшки | Мозаїки |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 37 |
| Дитячий вік | від 5 років |
| Довжина (см) | 37 |
| Кількість деталей | 300 шт |
| Кількість деталей (шт.) | 300 шт |
| Кількість предметів в наборі | 300 шт |
| Категория товара | Мозаїки |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 9 |
| Матеріали | пластик |
| Материал | пластик |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 37х28х4 см |
| Розміри упаковки | 37х28х4 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Развивающие |
| Тип | Мозаїки |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,54 |
| Ширина (см) | 28 |
| Ширина в упаковці (см) | 28 |
| Возраст | від 5 років |











![Металева літера "R"[950893] 00928.00 Металева літера "R"[950893] 00928.00](https://flafi.com.ua/image/cache/catalog/detskoe-razvitie/3/com-ua-image-catalog-Medium_new-00000805665-400x400.jpeg)

