Код: 00000100428
Артикул: 515
Настільна гра "Велика Мегаполія" в кор-ці 38-29-4 см 515 Стратег 515
- Наявність: 1
- Виробник: Strateg
-
123 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
«Велика Мегаполія» – спосіб відчути себе справжнім фінансовим магнатом, і зовсім неважливо, скільки вам років. Гра надає можливість купувати, орендувати і продавати власність, а також нарощувати капітал. Кожен крок повинен бути обдуманим, адже один невірний хід і можна розоритися!
«Велика Мегаполія» Strateg (515) вчить дітей економічній грамотності і розвиває фінансову самостійність.
? Рекомендований вік: 10+.
? Розмір пакування: 38х29х4 см.
? Комплектація гри: ігрове поле, фішки 4 шт., ігровий кубик 2 шт., картки «Шанс» 16 шт., картки «Власності» 24 шт., 24 філії, ігрові банкноти, інструкція (на коробці).
? Матеріал: картон.
? Вага гри в коробці: 250 г (+-30 г).
? Кількість гравців: 2-4.
Гра українською мовою.
«Велика Мегаполія» Strateg (515) вчить дітей економічній грамотності і розвиває фінансову самостійність.
? Рекомендований вік: 10+.
? Розмір пакування: 38х29х4 см.
? Комплектація гри: ігрове поле, фішки 4 шт., ігровий кубик 2 шт., картки «Шанс» 16 шт., картки «Власності» 24 шт., 24 філії, ігрові банкноти, інструкція (на коробці).
? Матеріал: картон.
? Вага гри в коробці: 250 г (+-30 г).
? Кількість гравців: 2-4.
Гра українською мовою.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 10 років |
| Вага (г) | 300 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| Вага в упаковці, кг | 0,3 |
| Вага, г | 300 |
| Вес | 0,3 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 4 |
| Висота в упаковці (см) | 4 |
| Глибина в упаковці (см) | 38 |
| Дитячий вік | від 10 років |
| Довжина (см) | 38 |
| Кількість гравців | Від 2 до 4 |
| Кількість учасників | Від 2 до 4 |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Від 2 до 4 |
| Матеріали | картон, пластик, папір |
| Материал | картон, пластик, папір |
| Назначение | Для дітей |
| Производитель | Strateg |
| Размер | 38х29х4 см |
| Розміри упаковки | 38х29х4 см |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Економічні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | коробка |
| Цвет | 0,3 |
| Ширина (см) | 29 |
| Ширина в упаковці (см) | 29 |
| Язык | українська |
| Возраст | від 10 років |








