Код: 00000020324
Артикул: 1324
Настільна гра ТехноК Тримайся малюк 1324
- Наявність: 0
- Виробник: Технок
-
251 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Шукаєте яскраву, цікаву та веселу гру для ваших діток? Тоді пропонуємо зіграти в настільну гру - «Тримайся малюк ТехноК», бо так ви точно ще не грали.
Різноманітні, кольорові та яскраві елементи гри зацікавлять малюків, а сама назва чудово описує правила. Суть гри втому, що дітки повинні зібрати поле для гри та по черзі вибивати шестикутні елементи так, щоб маленька бджілка втрималася і не впала в низ разом із вибитими секціями. Кожен із двох гравців матиме власний молоточок , яким гратиме. Для справедливої гри у наборі є кубик, який обиратиме, скільки елементів повинен вибити гравець.
Гра цікава тим, що вона привертає увагу малюків своїм оригінальним дизайном і приємною кольоровою гамою. Її цікаво збирати та звичайно ж грати в неї дуже весело.
Настільна гра «Тримайся малюк» складається із основи-поля, ніжок, молоточків, фігурки «бджоли», фішок, кубика та кольорової інструкції. Усього 46 елементів.
Підійде для розваги діткам від 4-х років. Усе виготовлено з якісних та надійних матеріалів.
Обирайте гру «Тримайся малюк ТехноК» та розважайтеся разом з дітьми, нікому точно не буде нудно.
Приємні емоції гарантовано.
Різноманітні, кольорові та яскраві елементи гри зацікавлять малюків, а сама назва чудово описує правила. Суть гри втому, що дітки повинні зібрати поле для гри та по черзі вибивати шестикутні елементи так, щоб маленька бджілка втрималася і не впала в низ разом із вибитими секціями. Кожен із двох гравців матиме власний молоточок , яким гратиме. Для справедливої гри у наборі є кубик, який обиратиме, скільки елементів повинен вибити гравець.
Гра цікава тим, що вона привертає увагу малюків своїм оригінальним дизайном і приємною кольоровою гамою. Її цікаво збирати та звичайно ж грати в неї дуже весело.
Настільна гра «Тримайся малюк» складається із основи-поля, ніжок, молоточків, фігурки «бджоли», фішок, кубика та кольорової інструкції. Усього 46 елементів.
Підійде для розваги діткам від 4-х років. Усе виготовлено з якісних та надійних матеріалів.
Обирайте гру «Тримайся малюк ТехноК» та розважайтеся разом з дітьми, нікому точно не буде нудно.
Приємні емоції гарантовано.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 4 років |
| Вага (г) | 320 |
| Вага (кг) | 0,32 |
| Вага в упаковці, кг | 0,32 |
| Вага, г | 320 |
| Вес | 0,32 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Глибина в упаковці (см) | 26 |
| Дитячий вік | від 4 років |
| Довжина (см) | 26 |
| Жанр | Розважальні |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Комплект постачання | основа, молоток-2 шт, фішка-37шт, свинка-1шт |
| Комплектація | основа, молоток-2 шт, фішка-37шт, свинка-1шт |
| Комплектація | основа, молоток-2 шт, фішка-37шт, свинка-1шт |
| Матеріали | Пластик |
| Материал | Пластик |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | Технок |
| Размер | 26х26х6 см |
| Розмір | 20х22х7,5 см |
| Розміри | 20х22х7,5 см |
| Розміри упаковки | 26х26х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Розважальні |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 0,32 |
| Ширина (см) | 26 |
| Ширина в упаковці (см) | 26 |
| Возраст | від 4 років |
















