Код: 00000202070
Артикул: Ост.0789
Настільні ігри "Морський бій" ЛЮКС Ост.0789
- Наявність: 0
- Виробник: ARTOS
-
490 грн
-
+
Гарантія на товар від виробника. Оплату можна здійснити готівкою, карткою або післяплатою в момент отримання товару.
Настільна гра Морський Бій Люкс - подарує можливість зіграти в улюблену кораблеруйнівну гру на новому рівні.
Вам більше не доведеться шукати зошит або блокнот у клітинку, малювати від руки ігрові поля, нумерувати сторони і так далі.
Адже, у вас під рукою буде готове поле.
Комплектація:
- велике ігрове поле;
- авіаносець 1 шт;
- крейсер 2 шт;
- лінкор 3 шт;
- есмінець 2 шт;
- підводний човен 1 шт;
- торпедний катер 4 шт;
- тральщик 4 шт;
- великий десантний корабель 2 шт.
Розмір коробки: 330 х 300 х 60 мм.
Купити Настільна гра Морський Бій Люкс можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів дитячих іграшок.
Для отримання більш детального інформування зверніться до наших менеджерів зателефонувавши або написавши нам.
Вам більше не доведеться шукати зошит або блокнот у клітинку, малювати від руки ігрові поля, нумерувати сторони і так далі.
Адже, у вас під рукою буде готове поле.
Комплектація:
- велике ігрове поле;
- авіаносець 1 шт;
- крейсер 2 шт;
- лінкор 3 шт;
- есмінець 2 шт;
- підводний човен 1 шт;
- торпедний катер 4 шт;
- тральщик 4 шт;
- великий десантний корабель 2 шт.
Розмір коробки: 330 х 300 х 60 мм.
Купити Настільна гра Морський Бій Люкс можна в інтернет-магазині дитячих іграшок і товарів дитячих іграшок.
Для отримання більш детального інформування зверніться до наших менеджерів зателефонувавши або написавши нам.
| Характеристики | |
| Вікова група | від 8 років |
| Вага (г) | 1000 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вага, г | 1000 |
| Вес | 1 кг |
| Вид іграшки | Настільна гра |
| Висота (см) | 6 |
| Висота в упаковці (см) | 6 |
| Гарантия | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 34 |
| Дитячий вік | від 8 років |
| Довжина (см) | 34 |
| Кількість гравців | Для 2-х |
| Кількість учасників | Для 2-х |
| Категория товара | Настільні ігри |
| Количество игроков | Для 2-х |
| Количество штук в упаковке (ящике) | 8 |
| Комплект постачання | ігр.поле-1шт, фішки-80шт, кубик-2шт, ігр.планшет-2 |
| Матеріали | комбінований |
| Материал | комбінований |
| Назначение | Для дітей |
| Пол | Для всіх |
| Производитель | ARTOS |
| Размер | 34х30х6 см |
| Розміри упаковки | 34х30х6 см |
| Стать дитини | Для всіх |
| Страна производитель | Україна |
| Страна регистрации | Україна |
| Страна регистрации бренда | Україна |
| Страна-производитель товара | Україна |
| Тематика | Стратегии |
| Тип | Настільна гра |
| Упаковка | картонна коробка |
| Цвет | 1 |
| Ширина (см) | 30 |
| Ширина в упаковці (см) | 30 |
| Язык | український |
| Возраст | від 8 років |








